מאות טונות של פירות וירקות ומוצרי מזון מגיעים לעמותת יד-ביד באמצעות תרומת חברת מובילי דרור - פריץ
![](https://yadbeyad.org/wp-content/uploads/2023/03/פסחIMG_066677-e1680005489503.jpg)
בכדי להביא את כל המצרכים למען חבלות המזון שמיועדים לניצולי שואה וקשישים במצוקה אנשים טובים עומדים לצד העמותה ברגעי העומס חברת ההובלה מהגדולות בישראל מובילי דרור וחברת פריץ דואגים להביא את שלל מצרכי המזון, פירות וירקות המובחרים מכל רחבי הארץ למרכז הלוגיסטי של מפעל החסד יד ביד,
"ללא העזרה של חברת מובילי דרור – המבצע הזה לא היה יכול להתקיים" כך אומר יו"ר הארגון הרב יעקב גלויברמן
![](https://yadbeyad.org/wp-content/uploads/2023/03/פסחIMG_066877-e1680006027317.jpg)
![](https://yadbeyad.org/wp-content/uploads/2023/03/פסחIMG_066977-e1680006265828.jpg)
![](https://yadbeyad.org/wp-content/uploads/2023/03/פסחIMG_067377-e1680006482109.jpg)