מחצית שקל- מתנות לאביונים

השנה, מחצית השקל שלכם מגיעה למקום חשוב במיוחד – למען עניי ארץ ישראל. בית התבשיל המרכזי של מפעל החסד יד ביד בלוד מעניק מידי יום מאות ארוחות מבושלות לניצולי שואה, קשישים, גלמודים ומשפחות מועטות יכולת. התרומה שלכם יכולה לשנות חיים.

534265366-80
534265366-80
בעוד שחלק מהאנשים יכולים להרשות לעצמם לתכנן את חגיגות חג הפורים הקרב ובא, אנשים אחרים רק חושבים על איך לספק לילדים שלהם את ארוחת הצהריים החמה הבאה. כן, במדינת ישראל קיימים לא מעט אביונים, נזקקים וקשישים שנאלצים להסתפק במועט, לבצע סדר עדיפויות בין אוכל, תרופות או אמצעי חימום, ולהעביר את היום יום שלהם מהיד לפה. על מנת להפוך את החיים האלו לקצת יותר נעימים ופשוטים עבורם, אתם מוזמנים להצטרף לפעילות שלנו ביד ביד עם תרומה לפורים.

מצוות זכר למחצית השקל הייתה מהתורה בעת שבית המקדש היה קיים. בימינו מדובר על מנהג שראוי לקיימו, כאשר רבים נוהגים לתת את הסכום זכר למחצית השקל במנחה שלפני קריאת מגילת אסתר.

שווי מחצית השקל הוא 30 לכל נפש מבני המשפחה

בעיצומו של יום הפורים אנחנו מעניקים מעטפות עם סכומי כסף לאנשים שמצבם הכלכלי קשה 
אנחנו עורכים ביום חג הפורים סעודה עם מטעמים ומוזיקה לצד שתיה ביד רחבה למענם של ניצולי שואה, קשישים וגלמודים אשר אין להם את האפשרות לחגוג
כשבועיים לפני חג הפורים עשרות תלמידים בתי ספר מגיעים למרכז הלוגיסטי של ארגון יד-ביד בלוד ואורזים משלוחי מנות אשר מחולקים לחיילי צה"ל ולמען קשישים וגלמודים.

❤ פרטי התרומה

💵 אפשרויות תרומה

תרומה טלפונית: 

052-6674433

 

העברה בנקאית:

על שם: מפעל החסד יד ביד 

בנק: לאומי

סניף: 811 

מספר חשבון: 1264/34

דילוג לתוכן